Mistrovství světa IFMS 23. - 25. 8. 2023 Ostrava
7. místo - miniformace pompom junior Mumie
8. místo - pódio pompom junior Madagaskar
Evropský pohár "B" 23. 6. 2023 Chorvatsko
1. místo - Pompom grandsenior pódiová sestava
1. místo - Pompom senior sólo Adélka Kristová
5. místo - Pompom senior sólo Kačka Šindarová
6. místo - Baton juni sólo Helenka Kolářová
Mistrovství Evropy "A" 22. - 23. 6. 2023 Chorvatsko
3. místo - Pompom senior duo Aďa Kristová a Kačka Šindarová
6. místo - Pompom junior sólo Sára Bačová
6. místo - Pompom senior sólo Klárka Bačová
7. místo - Pompom senior sólo Rozárka Kašparová
8. místo - Pompom junior sólo Barča Poláková
S-Cup 10. 6. 2023 Holice
3. místo - Pódiová sestava začátečníci pom pom "hobby"
Memoriál Jiřího Necida 3. - 4. 6. 2023 Hranice
IMC 3. 6. 2023 Dubňany
MČR VELKÝCH FORMACÍ 20. - 21. 5. 2023 KARVINÁ
1. místo - Pompom grandsenior stage
4. místo - Pompom junior stage
5. místo - Pompom senior stage
Semifinále malých formací 29. 4. 2023 Kroměříž
Kvalifikaci velkých formací 29. 4. 2023 Kroměříž
1. místo - Pompom grandsenior stage
1. místo - Pompom senior stage
1. místo - Pompom junior stage
4. místo - Baton cadet stage “B”
Semifinále malých formací 22. 4. 2023 Hradec nad Moravicí
7. místo duo baton sen Agáta Chmelařová a Lucie Laitochová
8. místo sólo baton sen. st. Kateřina Valentová
6. místo duo baton sen Kateřina Valentová a Andrea Dokoupilová
7. místo duo baton sen Agáta Chmelařová a Lucie Laitochová
Kvalifikace malých formací 1. - 2. 4. 2023 Bělotín
1. místo - Pompom junior sólo Sára Bačová
1. místo - Pompom senior sólo starší Barbora Lukešová
1. místo - Pompom junior mini Mumie
2. místo - Pompom senior sólo mladší Adéla Langová
2. místo - Pompom kadet duo Anna Klakurková a Laura Minarčíková
2. místo - Pompom junior duo Adéla Ministrová a Sára Bačová
2. místo - Pompom senior duo Adéla Langová a Adéla Krmelová
2. místo - Baton junior duo Anna Marie Horká a Veronika Skřipcová "B"
3. místo - Baton senior sólo starší Kateřina Valentová
4. místo - Pompom kadet sólo Nela Radová
4. místo - Pompom junior duo Anna Ondřejová a Tereza Zbožínková
5. místo - Pompom kadet sólo Anna Ondřejová
5. místo - Pompom junior sólo Barbora Poláková
5. místo - Pompom senior sólo mladší Kateřina Šindarová
6. místo - Pompom senior sólo mladší Klára Bačová
7. místo - Baton senior sólo starší Veronika Pospíšilová
7. místo - Duo baton senior Kateřina Valentová a Andrea Dokoupilová
8. místo - Pompom junior sólo Adéla Ministrová
9. místo - Pompom senior sólo mladší Rozálie Kašparová
9. místo - Pompom junior sólo Klára Zbožínková
9. místo - Pompom senior duo Adéla Kristová a Kateřina Šindarová
11. místo - Pompom junior sólo Tereza Zbožínková
11. místo - Baton senior duo Agáta Chmelařová a Lucie Laitochová
11. místo - Baton senior mini
12. místo - Pompom senior sólo mladší Tereza Šaratová
14. místo - Pompom senior sólo mladší Adéla Kristová
17. místo - Baton senior sólo mladší Viktorie Krůželová
19. místo - Baton senior sólo mladší Anna Frydrýšková
20. místo - Baton junior sólo Helena Kolářová "B"